O nás

Partneri

Firma Kozuby Prešov sa zaoberá predajom a montážou všetkých teplovzdušných, sálavých systémov a komínov. Na stavbu používame kvalitné materiály od popredných domácich aj zahraničných výrobcov. Pravidelne sa zúčastňujeme na školeniach a pracovných seminároch. Sme členmi cechu krbárov a kachliarov Slovenska. Radi Vám poradíme pre aký typ krbu či pece sa rozhodnúť.

Ponúkame Vám predaj krbových vložiek, príslušenstva, navrhovaním, montážou a realizáciou prieduchov i samotných krbov. Prinášame vám teplo do vašich príbytkov a tým vám pomáhame dotvoriť príjemnú rodinnú atmosféru.


Vieme, že teplo rodinného kozuba je dôležitou súčasťou Vašich domovov. Snažíme sa preto, aby sme Vám tento komfort zaistili v súlade s Vašimi predstavami. Dokážeme realizovať kozuby teplovzdušné, teplovodné, plynové a samozrejme aj najnovšie sálavé stavby či klasické kachľové pece a sporáky. Svoje miesto v našom portfóliu majú aj záhradné krby, grily a pizza pece. Ponúkame len kvalitné výrobky od slovenských a zahraničných výrobcov so všetkými atestami, ktoré splňujú slovenské aj európske normy.

Logo cechu kachliarov